Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!

Dlaczego przechowywanie danych pod biurkiem jest wielkim błędem

Powiedz szczerze, czy jesteś winny przechowywania pudełek i innych przedmiotów pod biurkiem tylko dlatego, że nie masz gdzie ich położyć/nie chcesz ich wyrzucać? Bardzo wielu pracowników biurowych wykorzystuje przestrzeń pod biurkiem z zupełnie niewłaściwych powodów!

Wniosek z tego taki, że większość ludzi nie siedzi prawidłowo przy biurku, i to bez pudełek i innych przedmiotów, które przeszkadzają w pracy!
Jeśli pod biurkiem znajdują się różne przedmioty, nie można siedzieć prawidłowo, tzn. nie można siedzieć prosto i ma się mniej miejsca do poruszania. Oznacza to, że kręgosłup nie jest ułożony w jednej linii, nogi nie mają przestrzeni do ruchu i rozciągania się, a więc narażasz się na ból dolnej części pleców.

Jak temu zaradzić? Zamiast tego skorzystaj z jednej z wielu stylowych opcji przechowywania w biurze!

Aby dowiedzieć się, jak powinieneś siedzieć w pracy, obejrzyj ten film.

Jak widać, jednym z kluczowych punktów jest to, że należy siedzieć prosto i w jednej linii. Nie da się tego zrobić, gdy na drodze stoją przeszkody. Szafki na dokumenty są idealnym rozwiązaniem i nie będą przeszkadzać w pracy na krześle biurowym!

Oczywiście doskonale rozumiemy pokusę wykorzystania przestrzeni pod biurkiem do przechowywania, ale przestrzeń pod biurkiem jest tam po to, aby zapewnić nogom dużo miejsca i pomóc w prawidłowym siedzeniu.

Jeśli regularnie musisz znajdować kreatywne miejsca do przechowywania przedmiotów, być może nadszedł czas, aby ocenić, ile miejsca potrzebujesz, a być może usunąć rzeczy, których już nie musisz przechowywać.

Czy jesteś winny tego grzechu siedzenia?