Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!

Czy różnice pokoleniowe odgrywają rolę w Twojej przestrzeni biurowej?

W każdym dużym biurze z pewnością znajdzie się wiele różnych osobowości, ale w ramach w tym, są też różne grupy pokoleniowe.

Chociaż większość dzisiejszych pracowników biurowych należy do grupy millenialsów, nie oznacza to, że nie ma tam również innych pokoleń. Kluczem jest zapewnienie, aby wszyscy dobrze współpracowali jako zespół i aby różnice i dziwactwa nie przeszkadzały w pracy.

Zapoznaj się z tą infografiką, aby uzyskać szybki przegląd pokoleń, które możesz spotkać w dużym przedsiębiorstwie, otwartym planie biurze.

Źródło - https://www.corporateclassinc.com/blog/2017/02/08/generational-differences-business-need-stretch/

Starcia pokoleniowe mogą się zdarzać, ale stworzenie środowiska pracy zespołowej pomaga. Oznacza to, że kiedy siedzimy przy stole w sali konferencyjnej z litego dębu i pracujemy nad nowymi pomysłami, każdy jest słuchany każdy jest słuchany tak samo, a jego pomysły są traktowane poważnie.

Oczywiście różnice pokoleniowe będą odgrywać pewną rolę, ale nie muszą być negatywne. Zapewnienie wysokiego morale oznacza, że wszyscy czują się bardziej swobodnie, tworząc atmosferę "wszyscy za jednego" w Twojej przestrzeni.

Czy w Twoim biurze są różne pokolenia?